Поради

wXbOea5W26IЩоб авто скло служило Вам довго, необхідно дотримуватися ряду простих правил, що стосуються правильного догляду за автосклом.

Найчастіше автоскла псують старі двірники, які дряпають скло і викликають його передчасне затирання. Не скупіться на нові хороші двірники, і своєчасно міняйте їх на Вашому автомобілі, тоді автоскло служитиме довше і радувати Вас бездоганною прозорістю.

У дощ або снігопад вибирайте оптимальну швидкість двірників, щоб вони ефективно очищали скло, але при цьому не шкребли по сухій поверхні (при цьому лунає неприємний звук скреготу двірників по сухому склу). Це викликає передчасний знос двірників і лобового скла.

Користуйтеся тільки якісними рідинами для омивача скла і хорошими автошампуня для мийки лобового скла та іншого автоскла. Невідповідні рідини можуть викликати помутніння скла!

Взимку намагайтеся менше користуватися скребком і щітками, вони залишають на склі подряпини. Після зими виконайте полірування скла, щоб прибрати утворені від скребка подряпини.

Не користуйтесь двірниками з прилиплими до них шматочками льоду! Краще включіть обігрівач в салоні і дочекайтеся, поки двірники відтають і стануть чистими. Якщо Ви залишаєте автомобіль на довгу стоянку взимку, краще відігніть двірники від скла, щоб вони не примерзли до лобового скла. Не рекомендується бити двірниками в лобове скло щоб відчистити їх від льоду, це може призвести до утворення тріщин!

Бажаємо Вам безпечної дороги!